نقشه سایت|پست الکترونیک|ورود / عضویت
 
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد
1397/03/06 آغاز فصل خرید تضمینی گندم در استان اصفهان
آغاز فصل خرید تضمینی گندم در استان اصفهان


 به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ده ، مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه خرید تضمینی گندم در استان اصفهان از مناطق گرمسیری استان شامل شهرستان های کاشان ؛ اردستان ، نائین و آران بیدگل دراول خرداد ماه شروع شده ، از خرید و تحویل 550 تن گندم توسط سیلوی کاشان خبر داد و اظهار کرد: این شرکت تمامی امکانات خود را آماده کرد ه، تا با عاملیت بانک کشاورزی و تجهیز 28 مرکز مباشرین و 14 مرکز ملکی و کارخانجات آرد جمعا 42 مرکز گندمهای کشاورزان استان را با نرخ 13000ریال با افت مفید 4 و غیر مفید 2 خریداری نماید. 

همچنین در راستای فراخوان جذب عاملین ذیحساب، تشخیص  و کنترل کیفی یک دوره آموزش توجیحی و پرسش و پاسخ و سخنرانی مدیرعامل شرکت در سالن همایش شرکت با حضور مسئولین شرکت و مدعوین برگزار گردید.

ایشان در این دوره خاطر نشان کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان با توجه به پیش بینی سازمان جهاد کشاورزی استان امسال 128 هزار تن گندم از 35800 کشاورز خریداری خواهد نمود، که در صورت حمل مستقیم توسط کشاورز به سیلوهای دولتی به نسبت مسافت و بطور میانگین کرایه حمل نیز تعلق خواهد گرفت.

وی با اشاره به مسئولیت عاملین ذیحساب و مراکز خرید و اینکه مرکز خرید یک مرکز خرید کالا های مشخص خواهد بود که در دستور العمل های خرید به آن اشاره شده و همچنین ما موظف به خرید گندم از کشاورز می باشیم که با معرفی سلزمان جهاد کشاورزی در سامانه پهنه بندی ارائه گردیده و حساسیت کار عاملین ذیحساب را به آنها تأکید کرد.

 و اضافه  کرد : عاملین ذیحساب بایستی تمام وقت در مرکز حضور داشته باشند و اولین افرادی باشند که در مرکز حضور دارند و آخرین نفر که مرکز را ترک می کنند و همچنین نسبت به ثبت آمار خرید در سامانه و ارسال مدارک  کشاورزان به بانک در اسرع وقت اقدام نمایند.

 
 
شركت مادر تخصصي دولتي ايران شركت حمل و نقل بين المللي خليج فارس شركت حمل و نقل بين المللي آبادان پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات كشور
مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان استانداري اصفهان وزارت جهاد و كشاورزي
Powered by DorsaPortal