نقشه سایت|پست الکترونیک|ورود / عضویت
 
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
1396/05/07 خرید تضمینی 168هزارتن گندم و 1065تن دانه روغنی کلزا از استان اصفهان
خرید تضمینی 168هزارتن گندم و 1065تن دانه روغنی کلزا از استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی استان اصفهان؛ خرید تضمینی گندم در استان اصفهان از ابتدای فصل برداشت این محصول تاکنون به بیش از 168هزار تن رسیده است. همزمان با خرید این محصول خرید تضمینی دانه روغنی کلزا نیز با تحویل  حدود 1065 تن ادامه داشته و با توجه به مراحل اولیه تحویل گلرنگ میزان آن  متعاقبا" اعلام می گردد.

رضا نیک نداف مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان با اشاره به خرید بیش از 165هزار تن گندم از کشاورزان استان به قیمت تضمینی، ارزش ریالی این میزان خرید را 2184میلیارد ریال اعلام کرد.

ایشان ضمن  اشاره به عدم وجود مشکل در تحویل و خرید محصول گندم ، کلزاو گلرنگ استان خاطر نشان کردند: گندم معمولی به نرخ تضمینی 13000ریال و گندم دروم 13300 ریال با افت 2 و4، دانه روغنی کلزا با رطوبت 10% و ناخالصی 2% با قیمت تضمینی 27830 ریال و گلرنگ با رطوبت 9% و ناخالصی 2% با قیمت 26186 ریال از کشاورزان عزیز در سالجاری خریداری می‌گردد.

همچنین اظهار کردند: درخصوص تسریع انجام عملیات خرید تضمینی گندم، برنامه ریزیهای در زمینه افزایش ساعات تحویل گندم کشاورزان از سوی سیلوهای استان و مراکز خرید صورت گرفته تا عملیات خرید و تحویل در کمترین زمان ممکن بدون وقفه  برای کامیونهای حمل گندم، کلزا و گلرنگ انجام پذیرد.

شركت مادر تخصصي دولتي ايران شركت حمل و نقل بين المللي خليج فارس شركت حمل و نقل بين المللي آبادان پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات كشور
مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان استانداري اصفهان وزارت جهاد و كشاورزي
Powered by DorsaPortal