نقشه سایت|پست الکترونیک|ورود / عضویت
 
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
1396/03/17 گزارش خرید تضمینی گندم در استان اصفهان
گزارش خرید تضمینی گندم در استان اصفهان

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان از خرید 9هزار تن گندم از کشاورزان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ده ؛ رضا نیک نداف گفت:با آماده سازی 60مرکز خریداین شرکت  تاکنون 9 هزار تن گندم از کشاورزان تحویل گرفته است.

گفتنی است: با توجه به روان بودن آب زاینده رود  در دو نوبت پاییز و بهاره دراستان اصفهان،  سازمان جهاد کشاورزی این  استان  خرید 276هزار تن  گندم را درسالجاری پیش‌بینی نموده است.

وی افزود: خرید گندم سال جاری از 27 اردیبهشت ماه از مناطق گرمسیری منطقه کاشان آغاز و اخیرا خرید در شرق استان آغاز ودرمناطق دیگر اصفهان در غرب به مرورافزوده می شود ، همچنین خرید تضمینی منطقه اصفهان نیز شروع شده بطوریکه عوامل خرید استان توانسته اند تا کنون در مجموع مقدار 9هزارتن گندم به ارزش  تقریبی 11میلیارد و 700میلیون تومان راخریداری و به مراکز ذخیره سازی حمل نمایند.

ایشان در خاتمه  اشاره نمودند: با توجه به پیش بینی افرایش 15 تا 20 درصدی تولید گندم در سال زراعی 95-96 این شرکت جهت تحویل گندم کشاورزان بر اساس پیش بینی سازمان جهاد کشاورزی استان به 41مراکز خرید تعاون روستایی و 19 مرکز سیلو ها و کمیسیون های خرید غله در مجموع60 مرکز ، در سطح استان اصفهان  آماده شده و تجهیزشده است .

 
 


شركت مادر تخصصي دولتي ايران شركت حمل و نقل بين المللي خليج فارس شركت حمل و نقل بين المللي آبادان پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات كشور
مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان استانداري اصفهان وزارت جهاد و كشاورزي
Powered by DorsaPortal