نقشه سایت|پست الکترونیک|ورود / عضویت
 
۱۳۹۶ شنبه ۲۵ آذر
هیچ داده ای برای نمایش وجود ندارد
سخن روز
دسترسی سریع
پیوندهای ملی
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
پایگاه اطلاع رسانی وزارت بازرگانی
شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران
وزارت جهاد کشاورزی
وزارت صنعت، معدن و تجارت
اوقات شرعی
اخبار ویژهآرشیو اخبار...

طی مراسمی از دستگاه نمونه بردار اتوماتیک گندم ساخت شده توسط متخصصان در استان چهار محال و بختیاری رونمایی شد. گفته می‌شود: درصورت استفاده عاملین خرید تضمینی گندم از این دستگاه، بسیاری از مشکلات کیفی خرید حل می‌شود.

1396/09/10

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 10 از صاردارت آرد و مشتقات آن ازاستان اصفهان خبر داد.

1396/09/10

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ده از ارسال 22هزارکیلوگرم آرد خبازی و 750 کیلوگرم بیسکوئیت از اصفهان به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

1396/09/07

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ده کشور اضهار داشت : در سال زراعی جاری در منطقه ده مقدار 310 هزار تن گندم به ارزش 400 میلیارد تومان و در قالب 56677 محموله که از این مقدار 220 هزار تن گندم به ارزش 287 میلیارد تومان توسط 41508 محموله از استان اصفهان خریداری و با شرایط ویژه در سیلو های بخش دولتی و خصوصی ذخیره سازی و نگهداری می گردد.

1396/09/01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
اخبارآرشیو اخبار...
همایش کشوری روز ملی نان در استان اصفهان همایش کشوری روز ملی نان در استان اصفهان
محمود پهلوان زاده رییس هیئت مدیره اتحادیه نانوایان استان اصفهان با اشاره به بر گزاری روز ملی نان در اصفهان گفت این نشست با محوریت اصلاح الگوی مصرف ، حذف ضایعات و رفع دغ دغه های نانوایان و تعیین روشهای نوین بهینه سازی تولید نان ، با حضوررضا نیک نداف مدیر عامل شر کت غله و خدمات بازرگانی منطقه ده کشوربه اتفاق کارشناسان این شرکت ،و مسئولین کشوری و استانی، نمایندگان انجمن صنفی کارخانجان آرد سازی استان اصفهان ؛ اساتید و محققان اهل فن و نانوایانی از بیست و هفت استان کشور تشکیل شده و افزود این همایش امسال برای دومین بار در استان اصفهان برگزار می گردد..........................................
1396/08/23
همکاری کارخانجات استان چهار محال و بختیاری جهت مراسم اربعین حسینی همکاری کارخانجات استان چهار محال و بختیاری جهت مراسم اربعین حسینی
در جلسه ای که مورخ 23/7/96درسالن جلسات شرکت غله استان چهار محال و بختیاری با حضور کیقباد قنبری و مدیران کارخانجات استان برگزار گردید ضمن بررسی مسائل گندم و آرد
1396/07/25
گزارش تصویری از هفته عفاف و حجاب در سال 96 گزارش تصویری از هفته عفاف و حجاب در سال 96
مراسم قرعه کشی و اهداء جوایز مسابقه فرهنگ عفاف و حجاب جهت بانوان شاغل و همسران شاغلین که طی این مراسم همسران آقایان: مهدی امینی فرد، عباس عبدالرضایی؛ بهرام عبدالوند ؛ نورالله رضایی ؛ محمد سلطانی فرد و از بانوان : خواهران عسگری و جعفری از دست مبارک مدیر عامل محترم شرکت و امام جماعت نمازخانه جوایزی از صنایع دستی اصفهان دریافت نمودند.
1396/04/30
بر گزاری کارگاه آموزشی توجیهی ناظرین خرید تضمینی گندم سال96 بر گزاری کارگاه آموزشی توجیهی ناظرین خرید تضمینی گندم سال96
به منظور نظارت بر فرآیند خرید تضمینی گندم در فصل جاری و در مراکز خرید مباشرو ملکی یک دوره کلاس آموزشی یک روزه با حضورمدیران بازرگانی وحراست ، شورای خرید تضمینی گندم و ناظرین خرید، در سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید.
1396/03/27
توزیع برنج و شکر در استان یزد توزیع برنج و شکر در استان یزد
مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی استان یزد از توزیع مقدار 1120 تن شکر و برنج سفید در سطح استان یزد خبرداد.
1396/03/17
تجلیل از جانبازان و قدردانی از بازنشستکان شرکت در شب میلاد حضرت قائم (عج) تجلیل از جانبازان و قدردانی از بازنشستکان شرکت در شب میلاد حضرت قائم (عج)
همزمان با جشن نیمه شعبان و ولادت حضرت قائم عجل ا.... تعال فرجه با حضور حجت السلام محمدی امام جماعت شرکت و جمعی از همکاران از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت ،تجلیل بعمل آمد.
1395/03/03
شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه ده كشور
در تاريخ 1364/7/16 تحت شماره 57622 شركتي به نام سردخانه و انبارهاي بهمن جنوب (سهامي خاص) در اداره ثبت شركتها و موسسات غيرتجاري تهران ثبت و به موجب صورتجلسه هيات مديره مورخ 1364/11/16 محل شركت به اصفهان منتقل و تحت شماره 5489 در اداره ثبت شركتهاي اصفهان به ثبت رسيد و از فروردين 1365 در امور سردخانه ها و انبارها شروع به فعاليت نمود به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 1367/5/16 نام شركت به شركت مهندسي و بازرگاني بهمن جنوب تغيير داده شد توزيع برنج وظايف اداره قندوشكر (سابق ) نيز به شركت محول گرديد.
بيشتر...
شركت مادر تخصصي دولتي ايران شركت حمل و نقل بين المللي خليج فارس شركت حمل و نقل بين المللي آبادان پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات كشور
مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني پرتال سازمان جهاد كشاورزي استان اصفهان استانداري اصفهان وزارت جهاد و كشاورزي
Powered by DorsaPortal